Korzyści z wymiany okien i drzwi

Zastanawiasz się nad wymianą stolarki okiennej w Twoim domu? Zadajesz sobie pytanie czy warto? Poniżej znajdziesz kilka przykładów, które pomogą Ci znaleźć odpowiedź na te pytania. Obecnie na rynku dostępnych jest wiele rodzajów okien. Na co więc należy zwrócić  uwagę przy ich wyborze?

CIEPŁO W DOMU, czyli okna energooszczędne

ciepłe okna Łódź
ciepłe okna Łódź

Wysoka energooszczędność produktów pozytywnie wpływa zarówno na rachunki, jak i stan środowiska. Duża powierzchnia okna umożliwia nam niesamowite poczucie bliskości z otaczającym nas światem zewnętrznym. Okno powinno utrzymać różnicę temperatur między wnętrzem budynku, a jego otoczeniem. W takim celu montuje się szyby termoizolacyjne z niskoemisyjną powłoką, co w znacznym stopniu ogranicza straty ciepła i daje nam realne oszczędności w wydatkach na ogrzanie pomieszczeń. Zastosowanie takiej szyby gwarantuje także wysoki komfort poprzez minimalizację zjawiska skraplania pary wodnej na szybach oraz poprzez obniżenie do minimum tak zwanych ciągów nieprzyjemnego zimnego powietrza.

ECO, dbanie nie tylko o środowisko, ale również o zdrowie

Kupując okna, coraz częściej zwracamy uwagę na to, aby były one nie tylko dobrej jakości, ale co najważniejsze, przyjazne dla naszego zdrowia i środowiska. W tym przypadku najlepszym wyborem będzie profil GREENLINE. W zamian za stabilizator ołowiu stosowany jest stabilizator wapniowo-cynkowy. Oprócz tego profile te w całości można poddać recyklingowi.

BEZPIECZEŃSTWO, spokój we własnym domu

okna antywłamaniowe Łódź

Przy wyborze okien kierujmy się również bezpieczeństwem naszym i naszych bliskich. Warto zwrócić uwagę czy okna już w standardzie oferują nam najwyższy poziom zabezpieczenia, dając jednocześnie duże poczucie komfortu psychicznego. Jeśli nie, zadbajmy o każdy detal, który może podnieść ten poziom, poprzez dobór odpowiedniego okucia antywłamaniowego oraz pakietu bezpiecznych szyb. Solidne okna muszą być wykonane z twardego PCV, które skutecznie oprą się narzędziom włamywaczy.

TRWAŁOŚĆ, zadowolenie przez wiele lat

Okna narażone są na różne, często ciężkie warunki atmosferyczne. Muszą one stawić czoła ulewnym deszczom, silnym wiatrom oraz zróżnicowanym temperaturom. O dużej trwałości okien z tworzywa sztucznego decydują parametry izolacji akustycznej i termicznej. Niezwykle długi, wynoszący 30 lat, okres użytkowania oraz łatwa pielęgnacja wpływa na dużą popularność okien z tworzywa sztucznego.

Bardzo ważne zatem jest aby przed zakupem mieć możliwość skonsultowania i porównania kilku opcji. Wszystkie wymienione cechy znajdziesz wśród produktów dostępnych w naszym salonie. Szereg oferowanych rozwiązań zapewni całkowitą satysfakcję oraz komfort użytkowania. Bogata oferta profili, kolorystyka oraz cena zadowoli najbardziej wymagającego klienta. Należy pamiętać, iż odpowiedni dobór stolarki okiennej to wizytówka domu.

Zapraszamy do dalszych konsultacji z wyspecjalizowanym doradcą. Razem dokonacie wyboru spośród szerokiego wachlarza produktów.