Bramy garażowe GROS Łódź Świat Okien

[et_pb_section admin_label=”section”]
[et_pb_row admin_label=”row”]
[et_pb_column type=”4_4″][et_pb_text admin_label=”Text”]

BRAMA SEGMENTOWA

Panel segmentowy o wysokości 500mm, 555mm lub 610mm dobieranych odpowiednio do wysokości bramy oraz o grubości 40 mm zbudowany z blach stalowych, cynkowanych ogniowo, a następnie lakierowanych lub powlekanych okleiną PCV. Wypełnienie stanowi bezfreonowa pianka poliuretanowa. W zależności od typu panela uszczelka międzysekcyjna znajduje się w jego dolnej lub górnej części.Brama garażowa segmentowa STANDARD 40mm

Brama segmentowa łączy w sobie wszystkie te elementy zapewniając najwyższy komfort użytkowania. Ponadto każda brama firmy Gros jest produkowana na indywidualne zamówienie- nie ma typowych wymiarów, bramę dostosowujemy do potrzeb Klienta.

BEZPIECZEŃSTWO – Brama wyposażona w szereg zabezpieczeń takich jak panele przeciwzgnieceniowe, zabezpieczenia na liny czy sprężyny, fotokomórki lub zabezpieczenia krawędziowe minimalizują ryzyko wypadków.

IZOLACJA – Panel o grubości 40mm wypełniony bezfreonową pianką pouliretanową. Obwód bramy chroni system trwałych uszczelnień (uszczelki między panelami, górne, dolne oraz boczne), który obniża utratę ciepła z garażu oraz tłumi hałas.

ELASTYCZNOŚĆ – Brama produkowana na indywidualny wymiar. Różne typy prowadzeń umożliwiają zamontowanie bramy w nowych jak i istniejących już budynkach.

DODATKOWE WYPOSAŻENIE – Do wyboru szeroka gama dodatków  podnoszących komfort użytkowania bramy.

OBSŁUGA – Brama ręczna łatwa w obsłudze poprzez zastosowanie wału napędowego wraz ze sprężynami skrętnymi równoważącymi ciężar bramy. Zastosowanie automatu sprawia, iż wygodnie wjeżdżamy do garażu nie będąc narażonym na niesprzyjające warunki pogodowe.


——————————————————————————————————————————————————————————-

BRAMA GARAŻOWA DWUSKRZYDŁOWA

Bramy stalowe dwuskrzydłowe to połączenie nowoczesności z tradycją. Znany od lat sposób otwierania pomieszczeń teraz dostępny jest o niespotykanym dotąd wyglądzie.
Dodatkowa opcja otwierania bramy dwuskrzydłowej garażowej w sposób automatyczny sprawia, iż użytkownik nie jest narażony na niesprzyjające warunki pogodowe.
Brama dwuskrzydłowa to także bardzo dobra alternatywa dla budynków, gdzie warunki techniczne nie pozwalają zamontować bramy segmentowej czy rolowanej.

ZASTOSOWANIE

PANEL SEGMENTOWY – Panel segmentowy o wysokości 500mm, 555mm lub 610mm dobieranych odpowiednio do wysokości bramy oraz o grubości 40 mm zbudowany z blach stalowych, cynkowanych ogniowo, a następnie lakierowanych lub powlekanych okleiną PCV. Wypełnienie stanowi bezfreonowa pianka poliuretanowa. W zależności od typu panela uszczelka międzysekcyjna znajduje się w jego dolnej lub górnej części.Panel segmentowy o wysokości 500mm, 555mm lub 610mm dobieranych odpowiednio do wysokości bramy oraz o grubości 40 mm zbudowany z blach stalowych, cynkowanych ogniowo, a następnie lakierowanych lub powlekanych okleiną PCV. Wypełnienie stanowi bezfreonowa pianka poliuretanowa. W zależności od typu panela uszczelka międzysekcyjna znajduje się w jego dolnej lub górnej części.

TRADYCJA – Brama dwuskrzydłowa to tradycyjne rozwiązanie stosowane od wielu lat teraz dostępne o niespotykanym dotąd wyglądzie. W zależności od potrzeb skrzydła mogą być o podziale symetrycznym lub asymetrycznym.

NOWOCZESNOŚĆ – Tradycyjna brama w nowoczesnej odsłonie. Konstrukcja ościeżnicy oraz skrzydeł wykonana ze stalowych profili zimnogiętych, bez przegrody termicznej, gwarantująca trwałość i niezawodność przez wiele lat. Skrzydła bramy wypełnione panelami z blachy gładkiej 20mm (panel o strukturze gładkiej, zbudowany z blach ocynkowanych i lakierowanych dwustronnie, wypełnionych styropianem) lub panelami segmentowymi o grubości 40mm (blachy stalowe wypełnione pianką poliuretanową dostępne w wielu kolorach i strukturach)

ELASTYCZNOŚĆ – Brama produkowana pod indywidualny wymiar Klienta. Do wyboru gama ponad 200 kolorów z palety RAL jak i oklein drewnopodobnych (w przypadku zastosowania paneli segmentowych drewnopodobnych rama lakierowana pod kolor zbliżony do okleiny). Brama może być montowana w otworze lub na murze, za pomocą otworów w ramie lub tzw. wąsów.

DODATKOWE WYPOSAŻENIE – Szeroka gama dodatków podnoszących komfort użytkowania bramy takich jak klamki, okna, panele aluminiowe przeszklone, dodatkowe zamki czy drzwi przejściowe dostepne w szerokiej gamie kolorów i wykończeń.

OBSŁUGA – Brama dwukskrzydłowa może być otwierana ręcznie ( w standardowym wyposażeniu posiada zamek, klamkę, rygiel stalowy oraz stopkę) jak i automatycznie, chroniąc użytkownika przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi. Brama otwierana automatycznie za pomocą ramion przymocowanych do skrzydeł obsługiwanych poprzez napęd zamontowany w garażu pod sufitem.BRAMA GARAŻOWA ROLOWANA

Bramy rolowane świetnie sprawdzają się jako rozwiązanie dla obiektów o utrudnionych warunkach zabudowy czy też miejsc, w których szczególnie zależy nam na oszczędności przestrzeni.

Tego typu bramy są bardzo dobrą alternatywą dla bram segmentowych – ich pancerz w całości zawija się na wał, ukryty w skrzynce nawojowej. Wybierając to rozwiązanie nie ma potrzeby poświęcania miejsca w obiekcie na system prowadnic obecny w bramie segmentowej.

Każda brama rolowana Gros jest produkowana na indywidualne zamówienie – wymiary, kolory oraz dodatki dostosowujemy do indywidualnych potrzeb każdego Klienta.

Profil o wysokości 77 mm i grubości 18 mm zbudowany z wysokogatunkowych blach aluminiowych lakierowanych lub powlekanych okleiną PCV. Wypełnienie stanowi bezfreonowa pianka poliuretanowa.

BEZPIECZEŃSTWO – Brama wyposażona w szereg zabezpieczeń takich jak fotokomórki, hamulec inercyjny,
czy zabezpieczenie krawędziowe minimalizują ryzyko wypadków.

IZOLACJA – Panel o grubości 18mm wypełniony bezfreonową pianką poliuretanową. Brama posiada uszczelki szczotkowo-gumowe w prowadnicach pionowych oraz profil gumowy w dolnym panelu, które obniżają utratę ciepła z garażu oraz tłumią hałas.

ELASTYCZNOŚĆ – Brama produkowana pod indywidualny wymiar Klienta. Do wyboru 12 kolorów z palety RAL oraz dwie okleiny drewnopodobne.  Brama szybka i łatwa w montażu.

DODATKOWE WYPOSAŻENIE – Profile przeszklone lub profile z okienkami wpuszczają do wnętrza dodatkową ilość światła. Profile wentylacyjne lub profile z kratkami wentylacyjnymi zapewniają dopływ świeżego powietrza, dostępne są w takich samych kolorach jak profile bramowe.

OBSŁUGA – Brama otwierana automatycznie. Pancerz bramy nawija się na wał nawojowy, umieszczony w skrzynce aluminiowej (montowana na zewnątrz, wewnątrz lub w otworze budynku). Automatyczne otwieranie bramy sprawia, iż wygodnie wjeżdżamy do garażu nie będąc narażonym na niesprzyjające warunki pogodowe. Brama rolowana otwierana jest za pomocą stacyjki kluczykowej lub pilota.

[/et_pb_text][/et_pb_column]
[/et_pb_row]
[/et_pb_section]